Svadobné torty & Párty torty

 Sweet cakes bakery pre vás pečie vynikajúce torty, dokonale dekorované podľa vašich predstáv s dôrazom na každý detail. Výtvory z našej dielne sú vždy originálne a „ušité na mieru“, či už štýlovo alebo farebne. Vyberte si, ako bude upravená vaša torta – naked tzv “nahá”, semi naked tzv “polo-nahá”, uhladená krémom, drip torta preliata čokoládou alebo prikrytá marcipánom. Živé, či marcipánové kvietky, jedlá čipka alebo textilná, makrónky, ornamenty, kreslené obrázky, detské postavičky či iné doplnky? Toto všetko je u nás reálne. Pečieme torty  okrúhlych tvarov v rôznych rozmeroch. Konkrétne veľkosti nájdete v záložke cenník. Naše tortičky sú nielen dizajnovo zdobené ale i chuťovo vynikajúce. Vyberte si zo 17-tich rôznych druhov a pochutnajte si. Ponúkame:

* Brownie/Čokoláda – čokoládový korpus s kvapkou rumu, extra čokoládový ľahký krém z mascarpone a jemného tvarohu, v kombinácii s kvalitnou čokoládou. Ponúkame i variantu s ovocím /jahody, maliny, čučoriedky, lesné plody/

* Klasik – tradičný čokoládový korpus s kvapkou rumu, plnený lahodným mascarpone krémom s jemným tvarohom, bielou čokoládou a pravou vanilkou. Malým spestrením je tenká vrstva ovocného džemu. Ponúkame i variantu s ovocím /jahody, maliny, čučoriedky, lesné plody/

* Extra vanilla/Vanilka – vanilkový korpus s kvapkou rumu, plnený lahodným krémom z mascarpone, jemného tvarohu, bielej čokolády a pravej vanilky. Nechýba ani tenká vrstva ovocného džemu. Ponúkame i variantu s ovocím /jahody, maliny, čučoriedky, lesné plody/

* Sald toffee/Slaný karamel – mandľovo-kakaový korpus zvláčnený kvapkou rumu a mandľového likéru, plnený lahodným krémom zo slaného karamelu z mascarpone, jemného tvarohu a bielej čokolády. Tenká vrstva ovocného džemu a slaného karamelu ešte vylepší celkovú chuť.

* Mocha/Káva – orieškovo-kakaový korpus s kvapkou rumu a kávy, plnený ľahkým kávovým krémom. Vynikajúci krém je z mascarpone a jemného tvarohu, plný čiernych bodiek, ako kávová zmrzlina. Nechýba ani čokoláda. Každá vrstva je obohatená o tenkú vrstvu ovocného džemu.

* Coco/Kokos – kokosovo-vanilkový korpus s mletými mandľami a kvapkou rumu, plnený nadýchaným vanilkovým krémom z mascarpone a jemného tvarohu, plný strúhaného kokosu a kokosových hoblín. Nechýba tenká vrstva ovocného džemu.

*   Punch/Punč –vanilkový korpus plný sušených hrozienok s malinovým džemom a kvapkou rumu. Torta je plnená lahodným punčovým krémom z mascarpone a jemného tvarohu s bielou čokoládou.

* Chestnut/Gaštan – kakaový korpus s orieškami a kvapkou rumu, plnený vynikajúcou gaštanovou plnkou z mascarpone, jemného tvarohu, čokolády a gaštanového pyré. tenká vrstva ovocného džemu nesmie chýbať pre osvieženie.

* Apple & cinnamon/Jablko-škorica – šťavnatý jablkovo-škoricový korpus s orieškami, plnený tentou vrstvou ovocného džemu a lahodným škoricovým krémom z mascarpone, jemného tvarohu a čokolády. Nechýba ani kvapka rumu.

* Strawberry/Jahoda -  čokoládový korpus s kvapkou rumu a tenkou vrstvou jahodového džemu, plnený ovocím a nadýchaným jahodovým krémom z mascarpone, jemného tvarohu a bielej čokolády.

* Blueberry/Čučoriedka – kakaový korpus s kvapkou rumu, orieškami a tenkou vrstvou čučoriedkového džemu, plnený čučoriedkami a jemným vanilkovo-čučoriedkovým krémom z mascarpone, jemného tvarohu a bielej čokolády.

* Raspberry/Malina – malinové pokušenie vo vanilkovom korpuse s kvapkou rumu,  kešu orieškami a mandľovou múčkou, plnené lahodným malinovým krémom z mascarpone, jemného tvarohu, bielej čokolády,  doplnený malinami a džemom.

* Forest fruits/Lesné ovocie – čokoládovo-orieškový korpus s kvapkou rumu, plnený džemom, lesným ovocím a ľahučkým tvarohovo-mascarpone krémom s bielou čokoládou a lesnými plodmi.

* Lemon/Citrón – nadýchaný vanilkový korpus s kvapkou rumu, plnený lemon curd a citrónovým mascarpone krémom s jemným tvarohom a bielou čokoládou.

* Red velvet – typický červený kakaový korpus, plnený lahodným tradičným krémom z mascarpone a cream cheese.

* Nutty/Nugát – kakaový korpus s mletými lieskovcami a kvapkou rumu, plnený lahodným mascarpone krémom s bielou čokoládou, jemným tvarohom a pravým nugátom. Nechýbajú ani pražené lieskovce a tenká vrstva ovocného džemu.

* Poppy seeds/mak – vanilkovo-makový korpus s kvapkou rumu, plnený ľahučkým krémom z mascarpone, jemného tvarohu a bielej čokolády, plný maku. Nechýba ani kvapka rumu a tenká vrstva ovocného džemu.

janko & dianka-1521

PW2018-1018

IMG_0866

IMG_4680

609_6385

Barborka&Marek-162

IMG_2458

DSC_0322

IMG_3938 IMG_5296 IMG_1751