Petit fours

Petit fours – sa označujú malé koláčiky, rôznych tvarov, ktoré sú oblievané čokoládou, karamelom či inou polevou. My Vám ponúkame kocky /4x4cm, brownies 5x5cm/ alebo srdiečka /5x5cm/ a týchto 5 druhov:


-punčové (srdiečka aj kocky)
-brownies (kocky)
-makové (srdiečka aj kocky)                                                                                          -krémeš (kocky)
-marlenka (kocky)                                                                                                                 

PUNČOVÉ – ide o modernú verziu punčového rezu, kde klasické suroviny sú nahradené lepšími a modernými. Nepoužívame klasickú punčovú esenciu a malinový sirup s ružovou farbou, ale varíme pravý punč s červeného vína, rumu, pomarančov a malín a vrch netvorí cukrová poleva, ale jej sladká obmena v podobe ruby ganache s kvapkou prírodného ružového farbiva. Zdobené sú čokoládou a sušenými jedlými lupienkami ruží. Farbivá sú čisto prírodné. Ponúkame ich v dvoch tvaroch – kocky a srdiečka. (srdiečka-2,3€/ks, kocky-1,6€/ks) Minimálny odber: srdiečka 25ks, kocky 35ks

BROWNIES – ide o extra čokoládový koláčik, ktorý obsahuje najmä kvalitnú horkú čokoládu, v kombinácii s praženými lieskovcami. Je preliaty slaným karamelom a dozdobený čerstvým ovocím. Jeho popraskaný povrch nie je závada, ale skôr typický vzhľad. Milovníci čokolády si určite prídu na svoje. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky. Minimálny odber: 1 dávka /25ks = 50€/

MAKOVÉ (GLUTEN FREE) – ide o prirodzene bezlepkové makovo-makové kocky, ktorých korpus je plný maku a tiež aj krém. Preliate sú čokoládovou ganache a dozdobené lupienkami mandlí alebo ovocím. Milovníci maku si jednoznačne prídu na svoje. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky – 1,6€/ks. Minimálny odber: 35ks.

KRÉMEŠ – ide o klasickú verziu medového krémešu, v malých kockách, dozdobené cukrovym popraškom a mini-pusinkami. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky – 1,6€/ks. Minimálny odber: 35ks.

MARLENKA – ide o klasický známy koláčik v domácej verzii s odľahčeným krémom, vlašskými orieškami a pravými medovými plátmi bez konzervantov a stabilizátorov. Zdobený je orechami a tenučkou čoko polevou. /Ponúkame ich v jednom tvare – kocky – 1,6€/ks. Minimálny odber: 35ks.

image6

 

 

 

 

 

IMG_4451

image0 image1

DSC03380