Petit fours

Petit fours – sa označujú malé koláčiky, rôznych tvarov, ktoré sú oblievané čokoládou, karamelom či inou polevou. My Vám ponúkame kocky /4x4cm/ alebo srdiečka /5x5cm/ a štyri druhy petit fours:
-punčové (srdiečka aj kocky)
-brownies (kocky)
-makové (srdiečka aj kocky)
-krémeš (kocky)

PUNČOVÉ PETIT FOURS – ide o modernú verziu punčového rezu, kde klasické suroviny sú nahradené lepšími a modernými. Nepoužívame klasickú punčovú esenciu a malinový sirup, ale varíme pravý punč s červeného vína, rumu a malín a vrch netvorí cukrová poleva, ale jej sladká obmena v kombinácii s bielou čokoládou. Zdobené sú čokoládovým logom a sušenými jedlými lupienkami ruží. Farbivá sú čisto prírodné. Ponúkame ich v dvoch tvaroch – kocky a srdiečka. (srdiečka-2,2€/ks, kocky-1,2€/ks) Minimálny odber: srdiečka 25ks, kocky 35ks

IMG_4451

BROWNIES – ide o extra čokoládový koláčik, ktorý obsahuje najmä kvalitnú horkú čokoládu, v kombinácii s praženými lieskovami. Je preliaty karamelom a dozdobený čerstvými čučoriedkami a bylinkami. Jeho popraskaný povrch nie je závada, ale skôr typický vzhľad. Milovníci čokolády si určite prídu na svoje. Je to totiš chrumkavá pochúťka. Ponúkame ich v dvoch tvaroch – kocky a srdiečka. (srdiečka-2,2€/ks, kocky-1,2€/ks) Minimálny odber: srdiečka 20ks, kocky 30ks.