O nás

Srdečne Vás vítame na stránkach SWEET CAKES BAKERY. Radi by sme Vám predstavili seba i všetko čo ponúkame.

Sme malý “rodinný” tím, ktorý miluje „sladké umenie“. Pečieme s láskou, z tých najlepších surovín. Používame kvalitnú čokoládu, maslo, smotanu, mascarpone, cream cheese či pravú vanilku, o čom svedčí i vynikajúca chuť našich produktov. Dezerty z našej dielne sú originálne pre každú príležitosť, očaria vás na prvý pohľad i ochutnanie. Všetky naše výrobky sú precízne prepracované do každého detailu a porovnateľné s prestížnymi cukrárskymi dielami v zahraničí. IMG_5437 Náš candy bar s exkluzívnou tortou zdobil aj “svadbu roka” 2015 – Petra & Katky Saganovcov, či krásnu letnú svadbu hokejistu Andreja Sekeru & Katky Filovej. Naše koláčiky a obrovská svadobná torta posiata tisíckami kvetov mala miesto i na slávnej svadbe Mariána gáboríka & Ivany Surovcovej v spolupráci so svadobnou agentúrou Spicy wedding. Naše dobroty tiež boli súčasťou reklamnej kampane pre Ozetu v roku 2016 so Zdenkou Studenkovou.  

V našej širokej ponuke nájdete: cupcakes, minicakes, wedding & party cakes, cupcake tower, cookies, cake pops, macaroons, cheesecakes & pies, petit fours, tarts, choco cups, choco pops, luxusné pralinky, exkluzívne darčekové balenia a candy bar so všetkým, čo k tomu patrí vrátane full servisu s dopravou a kompletnou prípravou.

Pozrite si celú našu ponuku a v prípade záujmu, či akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať. Tešíme sa na spoluprácu!

Tím Sweet cakes bakery