Petit fours

Petit fours – sa označujú malé koláčiky, rôznych tvarov, ktoré sú oblievané čokoládou, karamelom či inou polevou. My Vám ponúkame kocky /4x4cm, brownies 5x5cm/ alebo srdiečka /5x5cm/ a týchto 5 druhov:

-punčové (srdiečka aj kocky)

-brownies (kocky)

-makové (kocky)

-marlenka (kocky)

-krémeš (kocky)       

 Cena:

*srdiečka-2,5€/ks

*kocky 4x4cm-1,7€/ks

*kocky 5x5cm-2,5€/ks

Minimálny odber: srdiečka 25ks, kocky 40ks/25ks (podľa veľkosti)

PUNČOVÉ – ide o modernú verziu punčového rezu, kde klasické suroviny sú nahradené lepšími a modernými. Nepoužívame klasickú punčovú esenciu a malinový sirup s ružovou farbou, ale varíme pravý punč s červeného vína, rumu, pomarančov a malín a vrch netvorí cukrová poleva, ale jej sladká obmena v podobe bielej a trošku ruby ganache bez farbiva, len prírodná farba čokolád. Zdobené sú čokoládkou a sušenými jedlými lupienkami ruží. Farbivá sú čisto prírodné. Ponúkame ich v dvoch tvaroch – kocky a srdiečka. Minimálny odber: 40ks, kocky (4x4cm) – 1,7€/ks, srdiečka – 2,5€/ks

BROWNIES – ide o extra čokoládový koláčik, ktorý obsahuje najmä kvalitnú horkú čokoládu, v kombinácii s praženými lieskovcami. Je preliaty slaným karamelom a dozdobený čerstvým ovocím. Jeho popraskaný povrch nie je závada, ale skôr typický vzhľad. Milovníci čokolády si určite prídu na svoje. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky (5x5cm) Minimálny odber: 1 dávka  = 25ks (50€)

MAKOVÉ (GLUTEN FREE) – ide o prirodzene bezlepkové makovo-makové kocky, ktorých korpus je plný maku a tiež aj krém. Preliate sú čokoládovou ganache a dozdobené lupienkami mandlí alebo ovocím. Milovníci maku si jednoznačne prídu na svoje. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky (4x4cm) – 1,7€/ks. Minimálny odber: 40ks

KRÉMEŠ – ide o klasickú verziu medového krémešu z tých naj surovín, v kockách, dozdobené cukrovým popraškom a sušenými kvietkami. Ponúkame ich v jednom tvare – kocky (5x5cm) – 2,5€/ks. Minimálny odber: 25ks.

MARLENKA – ide o klasický známy koláčik v domácej verzii s odľahčeným krémom, vlašskými orieškami a pravými medovými plátmi bez konzervantov a stabilizátorov. Zdobený je orechami a tenučkou čoko polevou. /Ponúkame ich v jednom tvare – kocky (4x4cm)- 1,7€/ks. Minimálny odber: 36ks.

 

image6

 

image0 

DSC03380