Cupcakes

Naše „kapkejky“ sú pripravované podľa tradičnej receptúry s čokoládovým cestíčkom, vylepšené o vynikajúce krémy a náplne. Hodia sa na akúkoľvek príležitosť i bežný deň ku kávičke. Majú nekonečné množstvo farebných, dekoračných a štýlových prevedení. Zdobia sa s „točenou“ plnkou na vrchu cupcake alebo ukrytou  vo vnútri a prikryté marcipánom.  Vynikajúco chutia a neodolateľne vyzerajú. Kreujú sa s dôrazom na každý detail, ale môžu byť zdobené nielen v noblesnom či detskom štýle, ale tiež prírodne – s ovocím, čokoládkami alebo bylinkami.  Bohato zdobené sú ideálnym spestrením na slávnostné príležitosti /párty, oslavy, svadby, eventy/ alebo ako darček pre výnimočnú osobu v špeciálnom balení. Ponúkame ich v dvoch veľkostiach –M,L /veľkosť „S“ už nie je v ponuke/ doplnené ozdobnými košíčkami, čipkou či mašľou /len veľkosť „L“/. Cena: 1,8-5€/ks v závislosti od veľkosti a prevedenia-zdobenia. Minimálny odber: 20ks/1 príchuť.

aaaa

Vyberte si z 19-tich rôznych druhov:

Brownie/čokoládový – extra čokoládové cestíčko s čokoládovým delikátnym cream cheese krémom.  Milovníci čokolády si prídu na svoje. 

Klasik/vanilkovo-čokoládový – tradičné čokoládové cupcakes plnené lahodným cream cheese krémom s bielou čokoládou a pravou vanilkou.

Extra vanilla/extra vanilkový – extra vanilkové cestíčko plné bielej čokolády a vanilky s nadýchaným cream cheese krémom s pravou vanilkou

Sald toffee/slaný karamel – mandľovo-kakaový cupcake s lahodným krémom zo slaného karamelu a tiež slaným karamelom vo vnútri cupcake.  Ideálna kombinácia chrumkavých orieškov a slaného karamelu, ktorý však v skutočnosti nie je slaný, ale má svoju vynikajúcu špecifickú chuť. 

Mocha/kávový – orieškovo-kakaový cupcake s lahodným kávovým krémom. Vynikajúci krém je plný čiernych bodiek, ako kávová zmrzlina.

Coco/kokosový – kokosovo-mandľové pokušenie s nadýchaným vanilkovým cream-cheese krémom plné kokosových hobliniek.

Ruby/ruby čokoládový – vanilkové cestíčko plnené delikátnym krémom z ružovej ruby čokolády /ide o kvalitnú čokoládu ružovo-rubínovej farby, ktorá je jej prirodzená, rovnako ako jej zaujímavá ovocno-exotická chuť/.

Chestnut/gaštanový – kakaový cupcake plný orieškov, plnený gaštanovým pyré a vynikajúcim gaštanovým cream cheese krémom.

Apple&cinnamon/jablko&škorica – zmes orieškov a jablkového pyré v obľúbenom „kapkejku“ s crem-cheese škoricovým krémom. Vynijakúca nielen jesenné príchuť.

Strawberry/jahodový –  čokoládové cestíčko plnené jahodovým pyré vo vnútri cupcake s  úžasným jahodovým cream-cheese krémom.

Blueberry/čučoriedkový – čokoládovo-orieškový cupcake s čučoriedkovým pyré vo vnútri, plnený vanilkovo-čučoriedkovým krémom. Vynikajúce, osviežujúce.

Raspberry/malinový – malinové pokušenie vo vanilkovom cestíčku s kešu orieškami, plnené malinovým krémom a malinovým pyré vo vnútri cupcake.

Forest fuits/lesné ovocie – čokoládovo-orieškový „kapkejk“ plnený cream cheese krémom z lesného ovocia, ovocné pyré vo vnútri cupcake.

Mango/Mangový – vanilkový cupcake s mangovým vnútrom a lahodým mangovým cream-cheese krémom

Peanut/arašidový – vynikajúci vanilkový cupcake s kúskami arašidov, plnený lahodným cream cheese a mascarpone krémom so 100% arašidovým maslom.

Pistachio/ pistáciový – kakaový cupcake s kúskami pistácií, plnený ľahučkým pistáciovým cream-cheese krémom o 100% pistáciovou pastou, ktorému určite neodolajú milovníci pistácií.

Nutty/nugátový – čokoládovo-lieskovcový cupcake , plnený pravým nugátom s lahodným nugátovým mascarpone krémom a praženými sekanými lieskovcami.

Poppy seeds&cherry/makovo-višňový – vanilkový cupcake plný maku s ľahučkým makovo-vanilkovým krémom. Vo vnútri plnený višňovým pyré. lahôdka pre milovníkov maku.

Red velvet – tradičný red velvet cupcake s červeným čokoládovým cestíčkom a delikátnym cream cheese krémom. 

Lemon/ Citrónový –  vanilkový cupcake bielou čokoládou, plnený domácim lemon curd, s delikátnym citrónovým cream cheese krémom.

Nutellový/ Slowtellový – čokoládovo-lieskovcový cupcake, plnený nutellou/slowtellou, s lahodným nutellovým/slowtellovým cream cheese krémom. Varianta slowtella – príplatok 5€/10ks

ss

www.radovanskohel.sk (16 of 16)

 

IMG_5206

IMG_7622

IMG_0393

 

IMG_5695

IMG_6066